• Свеж
Сол за пливање Девојче едно парче костим за капење, големина 12м-4Т

Сол за пливање Девојче едно парче костим за капење, големина 12м-4Т

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Вашето малечко апсолутно ќе го сака овој едно парче костим за капење. Овој костим за капење има сеопфатна исечена лубеница, печати над горниот дел од тенка шарена позадина. Постојат повеќе-обоени ленти за грб. Дното има детали за шутнување со отворањето на ногата во предниот дел. Земете го овој костим за капење за следната авантура со вода на вашето мало и тие ќе бидат најтешки во ова симпатично парче. UPF 50+. Увезени. Машина за перење. Светло обоена. Повлечете ја.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20