• Свеж
2-парчиња пижами со 2 парчиња Спајдермен со големина на облека со 4-10

2-парчиња пижами со 2 парчиња Спајдермен со големина на облека со 4-10

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Вашето големо момче ќе сака да лежи наоколу во овој супер мек и удобен облечен и пижама во кој има неговите омилени ликови. Комплетот со 3 парчиња вклучува шарена облека, печатена долга ракав горниот и долг дно со еластична лента за половината. Спајдермен момчиња 2-парчиња пижама поставени со големини на облека со 4-10.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84