• Свеж
Бизарна авантура за кратки ракави за кратки ракави

Бизарна авантура за кратки ракави за кратки ракави

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Петтиот лак лак во бизарната авантура на Јојо, Златен ветер, ја следи авантурата на ornоорно ovована додека се придружува на криминална организација со надеж дека ќе стане банда-starвезда во име на реформа. Можете да се облекувате исто толку стилски како и бандата во една од нашите златни ветри. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Детални спецификации

Додатоци на производи