• Свеж
Тоскана од лесни улични канали од клин Дина

Тоскана од лесни улични канали од клин Дина

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Изработена во Италија со ткаенина од стрии креп, искривена во центарот за да формира ласкава силуета против стапалото, тоскана „динах“ од лесна улица е едноставна, но сепак зачудувачка. Зголемено на прекрасен, лесен пин клин кој е деликатно текстуриран за да личи на ткаен јута. Завршено со раскошно поставена влошка за целосна удобност. 2 1/4 "клин -пета. Раскошно постепено стапало. Лесен клин. Заоблен отворен пети. Стилски слајд што го ласка стапалото.

Детални спецификации

Додатоци на производи