• Свеж
Моро 47,25 Табела на конзолата, дозвола до подот: 0,2

Моро 47,25 Табела на конзолата, дозвола до подот: 0,2

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Табелата на конзолата е одличен додаток на вашиот дом. Оваа табела за конзола е опремена со : двостепен дизајн, 1 горната полица, 1 дно полица и заоблен дизајн на телото што обезбедува уникатно вклопување во вашиот дом .. . Целокупна димензија. 1. Севкупно : 32 "H x 47.25 " W x 11.5 "D.. Детали за производот. Капацитет на тежина : 150 lb .. Предложени # на луѓе : 1. 3. Потребни се дополнителни алатки : Вклучени сите алатки. 4. Ниво на склопување : Потребно е целосно собрание. 3. Должина на гаранцијата : 30 дена. на склопување : делумно склопување, максимална големина на ТВ -екранот сместена : 65 ". 2. Булок 48 " Табела за конзола на цврсто дрво, основен материјал : Метал, целокупно : 32 "H x 48 " W x 14 "D. 3. Табела за конзола на Славенс, Розовуд Конструкција, целокупна : 30 "H x 46 " W x 13 "D. 4. Хуан 23,62 '' Ironелезен стандард решетката на пекари со микробранова компатибилност, број на полици : 4, рамка материјал : железо. 5. Денил ТВ штанд за телевизори до 75 ", Севкупна тежина на производот : 88 л. W x 11,5 "D, потребно е собрание за возрасни : Да. Севкупна тежина на производот : 45 lb., Топ материјал : Цврсто + произведено дрво. Комерцијална гаранција : Да, Капацитет на тежина : 150 lb . Потребни се дополнителни алатки : Вклучени сите алатки, Основен материјал : Цврсто + произведено дрво.

Детални спецификации

Додатоци на производи