• Свеж
Елери контра столче постави сиви мат црно - столици

Елери контра столче постави сиви мат црно - столици

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали се чувствувате модерно или глам, сетот на бројачот на столче „Елери 2 парчиња“ ја заврши работата. Дизајнот без грб, полу-круг е идеален за затегнување под бар за појадок или кујнски остров, додека перничето седиште обезбедува дополнителна удобност. Вклучете ги столицата Елери во вашата кујна или трпезарија за едноставно, стилско седење. •; традиционален дизајн; •; рамка е конструирана од здрав челик; •; мат црна завршница; •; тапациран во сива ткаенина; •; Стилските носилки од половина круг обезбедуваат дополнителна поддршка; •; полу-кружни, затегнати седишта на седиштето лесно Под кујнски остров или бар за појадок; •; Парови добро со глам и модерен декор на фармата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44