• Свеж
Атлетска кошула за спиење на v-вратот на јуниор

Атлетска кошула за спиење на v-вратот на јуниор

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Лесен и мек Овој сон Атлетскиот кошула за спиење на Нобо Јуниор е една од нашите омилени. Со кратки ракави и привлечни графики, оваа кошула за спиење ќе ве одржува добро да изгледате добро цела ноќ! Без разлика дали спиете или излегувате со пријателите, Нобо ве покри. Чувствувајте се удобно и убаво, без оглед на тоа што го држи денот. 60% памук, 40% полиестер. V-врат. Преголема и екстра долга. Лесна ткаенина. Печатена графика. Дополнителни бои на располагање. Машинско миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Не пеглајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи