• Свеж
Менаџер за осигурување од 3xl животно осигурување Кали со кратки ракави со кратки ракави со недефинирани подароци

Менаџер за осигурување од 3xl животно осигурување Кали со кратки ракави со кратки ракави со недефинирани подароци

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж на вратот бел животен менаџер во кали-стил маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејство или за себе. Оваа графичка мета има менаџер за животно осигурување Кали, печатен низ предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Маица на вратот на екипажот. Краток ракав. Машина за перење. Бело.

Детални спецификации

Додатоци на производи