• Свеж
Бои компатибилни со Hyundai Terracan 2001- Точен натпревар допир на боја Clearcoat и основен комплет

Бои компатибилни со Hyundai Terracan 2001- Точен натпревар допир на боја Clearcoat и основен комплет

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе со ера бои сјајни завршни допирање на боја за автомобили. Нашиот OEM точен натпревар Hyundai (OJ Husky Grey Metallic) Автоматска боја е брзо сушење, супер издржлива и лесна за примена. Ние продаваме автентични уретански базикоати исто како и оригиналниот EOM финиш на вашиот автомобил. Ние сме познати по нашите „совршени натпревари“ допираат автомобилски бои. Се гордееме со нашите висококвалитетни производи во САД, производи за автоматска боја, конкурентни цени и извонредна услуга за клиенти. Секоја тегла со боја на автомобили е сопствена мешана и бојата е загарантирана да одговара на оригиналната завршница на OEM на вашиот автомобил Hyundai, камион или SUV. Нашите бои можат да се користат со апликации за воздушна четка. Нашиот квалитетен чист палто прави одлична работа за подобрување и заштита на допир на допир за автомобили. Добијте го остатокот или фатете го најдоброто! Ера бои тегла до допирање на бојата е одлична за помали поправки на браници, браници и врати. Не го гледате вашиот код за боја? Проверете го нашето видео „Како да го пронајдете вашиот код за боја на Hyundai“ на нашата веб -страница или контактирајте не. Нашите лесни за употреба и прифатливи производи за допирање на автомобили можат да ги поправат сите видови на карпести чипови и клучни гребнатини на бојата на вашиот Hyundai. Поправете го вашиот браник, фидер, аспиратор, четвртина панел, покрив и многу повеќе. Hyundai (OJ Husky Grey Metallic) Допрете ја тегла/чиста/подготвена комплет вклучува : Комплетен комплет за поправка на сите карпести чипови и дупки. Тегла боја 0,25 мл. Тегла Clearcoat 0,25 мл. Пар на нитрилни нараквици. 2 мл Шише отстранувач на восок и маснотии. 6 Премиум апликација Dabbers. 1 бесплатна продавница за пешкири. Нашите DIY -бои одат подалеку и нанесуваат полесно. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Погледнете ги и нашите видеа „Како-да“ на нашата веб-страница. Не го гледате вашиот код за боја? Можеме да одговараме на секоја OEM боја за кој било Make/Model.

Детални спецификации

Додатоци на производи