• Свеж
Heiheiup diy 20x декорална лепила декор бања wallидна уметност налепница подни кујнски кујнски кујнски декор мали фотографии за хартија за хартија

Heiheiup diy 20x декорална лепила декор бања wallидна уметност налепница подни кујнски кујнски кујнски декор мали фотографии

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

DIY 20x200cm Декларална лепило декор за бања wallидна уметност налепница подот кујна дома декор мала фотографија како позадина хартија за хартија : pvctile уметност кора и стап може да се нанесуваат на плочки за бања, кујнски плочки, врати, фиоки или која било друга мазна површина. Пријавно за украсување на wallидот, украсување на wallидот, украсување на wallидот, украсување на wallидот, украсување на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, украс на wallидот, wallид Декорација, Декорација на wallидот, Декорација на идот, Декорација на подот, декорација на очила, украси на линија за прелистување и налепници на половината, со висок квалитет на пигмент, слика со висока густина, традиционален европски стил, емулирајте во висока големина на Grade Prodct : ролна околу 20 см * 200 cmmix и различни дизајни за создавање уникатна атмосфера. Simple да се залепи, може да го смени ќелавиот бел под и другите здодевни типови, да му даде на вашиот дом сосема нов изглед на водата во површинскиот слој на производот, има функција за вода и влажна, а потоа користете крпа од дастер За да се исчисти варлитил може да се користи на керамика, дрво, стакло, порцелан или камен и е отстранлив без да се оштети површината на апликацијата. Пакет со еден квадратен метар, можете да ја изберете количината според вашиот список со употреба на производи : 1x налепници за ролна плочка За домот, дадете гламур и исклучителен декор на секоја куќа за минимална цена. Од декоративни wallидни налепници за винил до винилни душеци, па дури и капаци за одвод - најобичните предмети се облечени со автентичен дизајн што ја прави целата разлика за куќата. Редекорирајте го и надградба на вашиот простор со примена на плочка во најразлични обрасци, стилови и бои. Зачудувајќи се на декоративните производи во боја за куќата кои се корисни и убави. Вода на вода во површинскиот слој на производот, има функција на вода и влажна, а потоа користете ја крпа за чистење на валкани. Едноставно да се залепи, може да го смени ќелавиот бел под и другите здодевни типови, да му даде на вашиот дом сосема нов изглед. Список на производи : 1x налепница за плочки за ролна. Донесете ги производите-декоративни производи за куќата кои се корисни и убави . Пријавете се на wallидна декорација, украс на подот, декорација на очила, украси на линијата за лизгање и линијата на половината.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33