• Свеж
Наслово девојче фустан стил ромпер облеки без ракави, цветни печатени врзани врзани врзани каросерии за глава на глава

Наслово девојче фустан стил ромпер облеки без ракави, цветни печатени врзани врзани врзани каросерии за глава на глава

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Девојки девојки ромпер, лето без ракави цветни печати u врат -случајна забава улица кратка комбинација. Големина (cm/inch) t t t t t t t. 60 TRECOMPRED AGE : T0-3 месеци T должина : T36 T/ T14.17 TBUST : T50 T/ T19.69. 70 TRECOMPRED AGE : T3-6 месеци T должина : T38 T/ T14.96 TBUST : T52 T/ T20.47. 80 TRECOMPRED AGE : T6-12 месеци T должина : T40 T/ T15.75 TBUST : T54 T/ T21.26. 90 TRECOMPRED AGE : T12-18 месеци T должина : T42 T/ T16.54 TBUST : T57 T/ T22.44. 100 TRECOMPRED AGE : T18-24 месеци t должина : t44 t/ t17.32 tbust : t59 t/ t23.23. Спецификација. Стил : Обичен. Сезона : Пролетно летно есен. Материјал : 95%полиестер+5%спандекс. Ракав : Не. Модел : Цвет. Пакет вклучувајќи. 1 * ромпер. Пријателски совети. Ако времето е лошо или се појави природна непогода, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш . Забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот .. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Kid Romper е направен од високо квалитетен 95%полиестер+5%материјал за спандекс. Мека ткаенина со функции за апсорпција на влага и вентилација, еластични и лесни, се грижи за кожата на вашето бебе . Симпатична дизајн : Лабавиот ромпер има дизајн без ракави и прашка, копчиња за вратот, цветниот принт и препоните, за пролетно лето и есен . многу Прилики : Ромерите се погодни за дневни прилики за слободно време, како што се шопинг, забава, клуб, празник, патувања, фотографии или дом, итн. Лесно се натпреваруваат : Ромпер за деца може да биде обичен фустан за да се совпадне со ветерници, палто, патики Да се ​​создаде најразлична модерна појава на бебиња . Обезбедување на безбедност : Бебе костумот за надворешна облека има природно печатење во боја, не обезбедува штетни хемикалии кои не доаѓаат во контакт со кожата на бебето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33