• Свеж
Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен стил, печатење џемпер стил o m

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со долги ракави, Божиќни маица со џемпери Тип : Снежен човек печатење, Дедо Мраз Клаус ПРИНЦОЛОР : Како што се прикажува сликата (по избор) Големина : С, М, Л, XL, 2xl (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : 95%полиестер, 5%Spandex Neckline : Crew Necksleeve должина : долга должина на ракави : Должина на колковите : есен, есен, зимкации : обичен, одмор, работа, забава, забава, секој ден, секој ден, Датуми, филмови ФЕАТУРИ : 1. Модерен и стилски дизајн е совршен за да се совпадне со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и др. Погодно е за најразлични прилики : Обично, секојдневно носење, активност на отворено, датуми, забави, работа, училиште, патување, одмор, основно итн. Содржина на пакет : 1 x Womenените Божиќни џемпери (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - женски божиќни џемпери, Божиќни обични врвови, џемпери на екипажот на вратот со долги ракави. Материјал - 95%полиестер, 5%спандекс. Emsенскиот пуловер направен од истегната и мека лесна ткаенина, е удобно врвови, ве тера да се чувствувате добро за кожата. Дизајн - Обични марини на екипажот на екипажот, џемпери со долги ракави, божиќни снежни печати пуловер, опуштено вклопување. Овие обични џемпери се одлични за пролет, есен и зима . пригода - погодна за обична, трчање, забава, работа, џогер, датум, училиште, спорт, одмор или секојдневно секојдневно носење, тоа е одлична идеја за подароци за Божиќ, за празници. Натпревар - Пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84