• Свеж
Дами пижами поставија широки нозе жени долги ракави врвни панталони облека за спиење

Дами пижами поставија широки нозе жени долги ракави врвни панталони облека за спиење

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Спецификација : r. Еластичност : Среден стрит r. Потекло : Кина на копното r. Одделение : жени р. Материјал : Spandex r. Ракав : долг ракав r. Стил : Обичен r. Број на модел : Поставени панталони за обични кошули r. Тип на затворање : единечна дојка r. Декорација : Копче, Рафли r. Јака : V вратот r. Стил на ракав : редовен r. Тип на затворање на пантолони : Еластична половината r. Должина на облеката : X-Long r. Тип на шема : Цврст r. Должина на пантолоните : целосна должина r. Возраст : 25-34 r. Сезона : есен/зима р. Модели на облека : лабава r. Тип на ткаенина : Мешано r. Тип на вклопување : лабава r. Датум на објавување : Лето 2023 година r. Материјален состав : синтетичко влакно r. Пант стил : широки панталони за нозе r. Половината : висока половината r. Боја : бело/небо сино/каки/портокал (по избор) r. r. Големина : r. S : - биста (42,44) '' - рамо (18.08) '' - половината (17.29-24.37) '' - Топ должина (27,51) '' - Должина на долниот дел (40.09) ' '- Хип (37,73)' ' r. M : - биста (44.02) '' - рамо (18,47) '' - половината (18.27-25.55) '' - Топ должина (27,90) '' - Должина на долниот дел (40,48) ' '- Хип (39.30)' ' r. L : - биста (45.59) '' - рамо (18,86) '' - половината (19.26-26.72) '' - Топ должина (28,69) '' - Должина на долната должина (40,87) ' '- колк (40,87)' ' r. XL : - биста (47,16) '' - рамо (19.26) '' - половината (20.24-27.90) '' - Топ должина (29,48) '' - Долна должина (41,27) ' '- Хип (42,44)' ' r. r. Белешка : r. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам! R. Ве молиме, дозволете 1-2cm мерење на отстапување заради рачно мерење. R. Вклучено : . 1 x блузи врвот r. Опции за боја на пантолони од 1 x : блузи со долги панталони доаѓаат во четири опции во боја - бело, небесно сино, каки и портокалово. Секој избор на боја ви овозможува да го искажете вашиот личен стил и преференции додека додавате разноврсност во вашата гардероба . Опсег на големина : Достапно во големини S до XL, 2 парчиња пижами поставени се привлекуваат на низа типови на тело, обезбедувајќи удобно и ласкаво вклопување за различни Поединци . Затворање на единечни гради : Поставени панталони со кошули има затворање со едно гради, додавајќи допир на софистицираност и стил на дизајнот. Додава елемент на визуелен интерес додека ја одржувате облеката лесно да се облече и да се соблекува . Висок квалитет на материјал : Направен од Спандкс, летните 2 парчиња облеки е дише, мека и пријателска за кожата. Обезбедува удобно и пријатно искуство со носење со пријатна текстура . Обичен стил : Овој комплет за домашни часови со две парчиња има обичен стил кој е совршен за опуштено и удобно носење. Тој нуди рамнотежа помеѓу удобноста и модата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44