• Свеж
Годината Без Дедо Мраз - Еден Лист Ѕид Постер со Pushpins, 14.725 22.375

Годината Без Дедо Мраз - Еден Лист Ѕид Постер со Pushpins, 14.725 22.375

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

Овие Трендови Меѓународна Година Без Дедо Мраз - Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Година Без Дедо Мраз - Еден Лист Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Детални спецификации

Додатоци на производи