• Свеж
Авионски Рамни Салфетки 2-Слојно Бело 1200 Картон 125500

Авионски Рамни Салфетки 2-Слојно Бело 1200 Картон 125500

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Хофмастер Ерлајд Рамен Пакет Салфеткиатрактивните Салфетки Со Авион се без набори за позитивна презентација. Овие премиум салфетки се дебели и меки и изгледаат и се чувствуваат како вистински лен. Практични рамни листови за Пакување излегуваат од пакетот подготвени за преклопување, пената и завиткување. Повеќенаменскиот дизајн ги прави идеални за употреба како облоги за корпи, обвивки за сребрени садови, обвивки за сендвичи и многу повеќе. матрл (и) : Ерлаид; Боја (И) : Бела; Ширина : 16"; Длабочина : 16".Глобален Тип На Производ : Салфетки-Вечераматрл(и) : Ерлајд боја(и) : Варосуване : 16"Длабочина : 16"Број На Плии : 2најпкин Тип : Вечераброј На Салфетки По Контејнер : 1.200 Процент На Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите : 0% Пост-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0% Вкупна Рециклирана Содржина Проценти : 0% Ерлајд Рамен Пакет Салфетки 2-Пли 16 Х 16 Бело 1200/Картон 125500.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24