• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Size Miged Medion Media V-Neck Eyelet Top

Terra & Sky Women's Plus Size Miged Medion Media V-Neck Eyelet Top

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Малку окулеп оди долг пат со Terra Trim : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави на Долман. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Панели за очи со суров раб на ракавот и грбот; сурово полите. Врвот на вратот на Eyelet V-вратот за жени со плус големина од Terra & Sky.

Детални спецификации

Додатоци на производи