• Свеж
VelzTorm ACIE 12-ти Gen Gaming Custom Desktop 16-Core, Radeon R XT, 16GB DDR 4800MHz RAM меморија, 512 GB PCIE SSD + 1TB HDD, WiFi, USB 3.2, Bluetooth, Win Pro)

VelzTorm ACIE 12-ти Gen Gaming Custom Desktop 16-Core, Radeon R XT, 16GB DDR 4800MHz RAM меморија, 512 GB PCIE SSD + 1TB HDD,

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Velz Torm PC продаваат компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталација на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.model : Velztorm Aciexform/Style : Desktop Model No : Velz0031 Processor : 12th Gen Intel Core i9-13900 K 3,20 GHz процесор (до 5,2 GHz, 30 MB кеш, 16-јадра, 24-типови, 8 кореи на перформанси ) Меморија : 16 GB DDR5 Dim Mgraphics : Radeon RX 6700 XT Dual (Интегрирана+посветена) графика, VR подготвена 12 GB GDDR6, Direct X 12 Ultimate, AMD Freesync, Radeon Anti-LAG SSD (Solid State Drive) + 1 TB HDD (хард диск погон) Оперативен систем : Windows 11 Prodis Play : No Display Connective : Wi-Fi 6 AX200 Wi Fi, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (RJ-45) пристаништа/слотови : , 6 USB 3.2 Gen1, 4 USB 2.0, 1 Порта за приказ (DP), 2 USB 3.2 Type-C Gen2, без оптички погон, 1 x Слушалка/микрофон комбо Jackекинпут/излез : Нема веб-камера, батерија : 1000 W напојување, други карактеристики RGB осветлување 360mm AIO Течен ладилник на процесорот, боја : црна категорија : 38.1lbproduct Димензии (WXLXH) : 1 година гаранција на производителот од Velz Torm компјутер (професионално надграден од Velz Torm PC) Intel I9-12900 K (алдерско езеро) 16-јадрен процес. Radeon RX 6700 XT графика. 512 GB PCIE NVME SSD + 1 TB HDD. 16 GB DDR5 RAM меморија. Windows 11 Pro.

Детални спецификации

Додатоци на производи