• Свеж
VelzTorm ACIE 12-ти Gen Gaming Custom Desktop 16-Core, Radeon R XT, 16GB DDR 4800MHz RAM меморија, 512 GB PCIE SSD + 1TB HDD, WiFi, USB 3.2, Bluetooth, Win Pro)

VelzTorm ACIE 12-ти Gen Gaming Custom Desktop 16-Core, Radeon R XT, 16GB DDR 4800MHz RAM меморија, 512 GB PCIE SSD + 1TB HDD,

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Velz Torm PC продаваат компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталација на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.model : Velztorm Aciexform/Style : Desktop Model No : Velz0031 Processor : 12th Gen Intel Core i9-13900 K 3,20 GHz процесор (до 5,2 GHz, 30 MB кеш, 16-јадра, 24-типови, 8 кореи на перформанси ) Меморија : 16 GB DDR5 Dim Mgraphics : Radeon RX 6700 XT Dual (Интегрирана+посветена) графика, VR подготвена 12 GB GDDR6, Direct X 12 Ultimate, AMD Freesync, Radeon Anti-LAG SSD (Solid State Drive) + 1 TB HDD (хард диск погон) Оперативен систем : Windows 11 Prodis Play : No Display Connective : Wi-Fi 6 AX200 Wi Fi, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (RJ-45) пристаништа/слотови : , 6 USB 3.2 Gen1, 4 USB 2.0, 1 Порта за приказ (DP), 2 USB 3.2 Type-C Gen2, без оптички погон, 1 x Слушалка/микрофон комбо Jackекинпут/излез : Нема веб-камера, батерија : 1000 W напојување, други карактеристики RGB осветлување 360mm AIO Течен ладилник на процесорот, боја : црна категорија : 38.1lbproduct Димензии (WXLXH) : 1 година гаранција на производителот од Velz Torm компјутер (професионално надграден од Velz Torm PC) Intel I9-12900 K (алдерско езеро) 16-јадрен процес. Radeon RX 6700 XT графика. 512 GB PCIE NVME SSD + 1 TB HDD. 16 GB DDR5 RAM меморија. Windows 11 Pro.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20