• Свеж
Панталони Ханас, жени кои печатат високи половини за истегнување на половината, спортски јога кратки панталони сини xxl

Панталони Ханас, жени кои печатат високи половини за истегнување на половината, спортски јога кратки панталони сини xxl

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Големина : S половината : 60cm/23.62 '' Должина : 32cm/12.60 '' Hip : 84cm/33.07 '' 'Големина : M Weist : 64cm/25.20' 'Должина : 33cm/12.99' 'Hip : 88cm/34.65' 'Големина : Половината : 68cm/26.77 '' Должина : 34cm/13.39 '' Хип : 92cm/36.22 '' Големина : xl половината : 72cm/28.35 '' Должина : 35cm/13.78 '' 'Хип : 96cm/37,80' 'Големина : xxl waliag : 76cm/29.92 '' Должина : 36cm/14.17 '' Hip : 100cm/39,37 '' ’’ ’ените кои печатат високи половини за истегнување на половината, спортски јога кратки панталони, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Спецификации на предметите Сезона : Летен пол : Materialенски материјал : Полиестерска декорација : Ниту една облека Должина на облеката : Редовен модел Тип : Стил на печатење : Мода, каузални карактеристики : 1. Изработено е од високо квалитетни материјали, издржливо дополнување за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, секој ден, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 парчиња Pant Pant 【Удобна ткаенина】 Панталоните се изработени од висококвалитетна ткаенина, која е удобна, мека и лесна, дише за носење за пролетни летни или есенски сезони. Чувајте ве и опуштени цело време . 【Дизајн】 Подгответе се за повеќе од неколку восхитувачки aresвезди. The slim-leg pants are an expertly cut fit that's always in season with great styling and a silhouette that you' ll love. 【OCCASION】These comfy wide leg pants for daily life, yoga, jogging, running, hiking, outdoor activities, празник, работа, датира, секојдневно носење, домашно носење, улична плоча, излегување, одмор или носење на плажа . 【Лесно за да се совпадне】 Ова широко панталони за нозе може да бидат добро совпаѓани со скоро сите ваши врвови, елек, маица, блуза за А. Обичен трендовски изглед . 【Грижа】 Машинско миење или миење на рацете во ладна вода/Не пукајте/закачете се за да се исуши.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67