• Свеж
Fesfesfes Crewneck Sweatshirts за мажи Зимски слободно време на половина јака со долги ракави џемпер, палто за палто, цврста боја под подмачкување на територија на продажба на пр?

Fesfesfes Crewneck Sweatshirts за мажи Зимски слободно време на половина јака со долги ракави џемпер, палто за палто, цврста

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Машка зимска рекреација половина висока јака џемпер со долги ракави, палто, цврста боја под подмачкување на територии : Карактеристики : Машка мода есен зимски џемпер, лабава, голема големина : m големина : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 ракав : 47 см/18,50 '' Биста : 96cm/37,80 '' Рамо : 52cm/20.47 '' Должина : 61cm/24.02 '' Големина : L големина. 'Рамо : 53см/20,87' 'Должина : 63см/24,80' 'Големина : xl Големина. /21.65 '' Должина : 66cm/25.98 '' Големина : xxl Големина. : 2x-large US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 ракав : 50 CM/19.69 '' BUST : 110 CM/43.31 '' REANER : 56 CM/22.05 '' Должина : 68 см/26,77 ''. Мажите со долги ракави со долги ракави. Полиестерска џемпер. обични маици. Менс екипаж. кошула со долг ракав за мажи. Мажи Худи. црна кошула со долг ракав. Црна маичка. Јакни мажи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84