• Свеж
Орнамент од снегулка Шулемн широко користете пластична Божиќна реална снегулка

Орнамент од снегулка Шулемн широко користете пластична Божиќна реална снегулка

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Усвојување на дизајн на форма на снегулка, овој украс може добро да ја украси вашата соба или Божиќното дрво и да додаде Божиќни атмосфери. Ви благодариме на разнишана и лесна карактеристика, може да се користи долго време и е лесно да се носи. Изработено со висок квалитет пластичен материјал, пластичен материјал, со висок квалитет, пластичен материјал, Издржлив е во употреба. Должината на украсот е 10см. Тоа е совршено за Божиќна забава, свадба, роденденска забава, Божиќно дрво и така натаму. Име на ИТИМ : Снегулка Орнаментаматеријал : Пластични производи : Гилтер, преносен, привлечен. Бои : Златна, сребрена боја, црвена, кралска сина, розова црвена боја, езеро сина, шампањ, цврста бела, транспарентна, разнобојна белци детали : Должина : 10см/3,94 "(приближно) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот , бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата, како резултат на различното рачно мерење. Пакетот вклучува : 12 x украс на снегулка усвојување дизајн на форма на снегулка, овој украс може добро да ја украси вашата соба или Божиќното дрво и да додаде Божиќни атмосфери. Благодарение на разнишана и лесна карактеристика, може да се користи долго време и е лесно да се носи . изработен од висококвалитетен пластичен материјал, тој е издржлив во употреба . Должината на украсот е 10 см . Тој е совршен за Божиќ забава, свадба, роденденска забава, Божиќно дрво и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи