• Свеж
Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска, збрчкани панталони, јога фитнес ј?

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см/23.62 '' Хип : 78cm/30.71 '' Должина : 42cm/16.54 '' Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 половината : 64cm/25.20 '' Хип : 82cm/32.28 '' Должина : 44cm/17.32 '' Големина : l САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 половината : 68cm/26.77 '' Hip : 86cm/33.86 '' Должина : 46cm/18.11 '' големина : Xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 половината : 72cm/28.35 '' Хип : 90см/35,43 '' Должина : 48cm/18.90 '' Големина : 2xl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 половината : 76cm/29.92 ' 'Hip : 94cm/37.01' 'Должина : 50см/19,69' 'Womenените на збрчкани топчиња за врзување на вратоврски за истегнување на фитнес јога панталони за велосипедисти Опис : 1. Тоа е изработено од материјали со удобна ткаенина за вашето секојдневно носење! 2.ПОВЕР : Печатете го висината на половината 3. Ефектот за затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. 4.Спорт и случајно за носење, нов изглед, ново. Информации за производот : Сезона : Пролет, летен пол : Womenените, Девојките Стил : Мода, Спортски материјал : Полиестерска шема Тип : Врза за боја Декорација : Ништо што добивате : 2x панталони јога половината - хеланки со високи половини за крајна удобност и контрола . хеланки што се Вметнете точно : Ние ги дизајниравме нашите хеланки да бидат доказ за сквоти, да останат нагоре и непречено да ги вклопуваат нозете. Цел ден удобност : Нашата уникатна мешавина од полиестер и спандекс обезбедува четкан, мек допир, така што се чувствува како да не ги носите хулахопките - обезбедувајќи неограничено движење . хеланки со странични џебови : Нашите хеланки всушност имаат џебови од обете страни, кои лесно можат да го чуваат вашиот телефон и други најважни работи додека сте во бегство, да работите надвор и да патувате . Контрола на висока половината и стомакот : Нашата лента за половината нуди поголемо покритие и ја задржува стомакот контролирана за време на физичката активност - обезбедувајќи мазна, ласкава и Безбедно вклопување . Одлична идеја за подароци : Земете неколку пара за вашето семејство и пријатели како подарок што тие апсолутно ќе го сакаат. Не можете да победите одличен пар хулахопки, тоа е апсолутен главен дел и за атлетски и за дневна облека!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20