• Свеж
Инктастично те сакам igиџи со цвеќиња подарок девојче боди

Инктастично те сакам igиџи со цвеќиња подарок девојче боди

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Те сакам igиџи со цвеќиња за новороденче. Совршен подарок за туш за бебиња за вашата нова внука или внука. Инктастично те сакам igиџи со цвеќиња новороденче со краток ракав, женски ретро Хедер црвено новороденче. Подарок за најава за забавна бременост за вашата мајка или свекрва!. Те сакам igиџи со цвеќиња за новороденче. Совршен подарок за туширање за бебиња за вашата нова внука или внука . Нашето унисекс едно парче бебешко тело прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и мајки што очекуваат . Брза и лесна пелена што се менува со засилено затворање на три-SNAP . Цврстите бои се 100% памук, други се памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза мешавина . Семејната голема баба симпатична симпатична пол за полнење jmg едно парче новороденче.

Детални спецификации

Додатоци на производи