• Свеж
ZTTD женски длабоки v вратот со долг ракав копче надолу по широко распространетоста на нозете ромпер

ZTTD женски длабоки v вратот со долг ракав копче надолу по широко распространетоста на нозете ромпер

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Womens Deep V Neck Long Sleeve Button Down Wide Leg Jumpsuit Romper Features : Button closure Elegant solid color high waisted pockets palazzo pants club party cocktail jumpsuits with belt Ladies long sleeve one button down bodycon top wide leg pant pant outfit jumpsuit playsuit plus size Material : 71%-80% Полиестер + 10% -29% трошење, мек и затегнување до носење на нозе за забава за забава, топка, бар, датум, клупска работа или дневно носење; Great for fall, spring and winter Season : Autumn/Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Style : Casual,Fashion Length : Regular Sleeve Length : Long Sleeve How to wash : Hand wash Cold,Hang or Line Dry Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Length M6103688cm/34.65''39cm/15.35''57cm /22.44''152cm/59.84'''l8123893cm/36.61''40cm/15.75''58cm/22.83''153cm/60.24'''xl10144444098cm/38.58'41.10. 60.63''xxl121642103cm /40.55''42cm/16.54''60cm/23.62''155cm/61.02''XXXL141844108cm/42.52''43cm/16.93''61cm/24.02''156cm/61.42''Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 88cm /34.65''shoulder : 39cm/15.35'''Sleeve : 57cm/22.44'''l должина /22.83'''l должина : 153cm/60.24''Size : xlus : 10uk : 14eu : 40 Bust : 98cm/38.58''shoulder : 41cm/16.14'''Sleeve : 59cm/23.23''Light должина : 154 CM/60.63'size : xlus : 12uk : 16eu : 42 Bust : 103cm/40.55''Shoulder : 42cm/16.54'''Sleeve : 60cm/23.62'''l должина : 155 CM/61.02''size : xxxlus : 14uk : 18eu : 44 Bust : 108cm/42.52'sluller : Woulder : Woulder : Woulder : Woulder : Woulder : Beluler : 43cm/16.93''''Sleeve : 61cm/24.02'''Lenge : 156cm/61.42 '' ZTTD женски длабоки V вратот на долгиот ракав копче надолу по широко распространетост на нозете. Изработено е од високо квалитетни материјали, удобно и издржливо . мода, секојдневно. Пол Жена. Возраст : Возрасен.

Детални спецификации

Додатоци на производи