• Свеж
Грешам Колекција Шест-Лесен Лустер

Грешам Колекција Шест-Лесен Лустер

DEN 2459.84

Од стока
Во магацинот

Приказ на значителен стил во шестлесен лустер, Колекција Грешам?рамката с беше инспирирана од елеганцијата на традиционалните железни структури. Специфичното внимание на деталите за фалсификување создава карактеристична колекција за преодни и внатрешни простори на фарма. Семе стакло нијанси И графит заврши пар заедно за да се заврши изгледот. Грешам Колекција Шест-Лесен Лустер.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24