• Свеж
Огледало Компатибилно Со 1995-Шевролет Кавалиер Понтијак Сончев Оган Десна Патничка Страна Слика Кул-Вуе

Огледало Компатибилно Со 1995-Шевролет Кавалиер Понтијак Сончев Оган Десна Патничка Страна Слика Кул-Вуе

DEN 375.36

Од стока
Во магацинот

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точки : Без Функција За Слепа Точка Вградено Сигнално Светло : Без Сигнално Светло/Завршна Обработка : Тип На Преклопување Што Може Да Се Наслика : Операција на стакло Што Не се преклопува : Рачно Далечинско Стакло Загреано : Потсетување На Не-Загреана Меморија : Без Меморијапроизвод : Вклучено Е Директно Вклопување На Светлината На Локва : Без Продадена Светлина На Локва : Продадена ИНДИВИДУАЛНОПРЕПОРАЧАНА Употреба : Огледалата За Замена На Ое Се Вашите Најприфатливи Огледала За Замена На Ое И Тие Се Произведени Од Најквалитетни Материјали Отпорни На Корозија За Да Ги Издржат Сите Видови Временски Услови. Кул Вуе е специјализиран за производство на огледала за сите изработки и модели на возила; Нашите огледала минуваат низ ригорозни временски услови, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате огледала со највисок квалитет. Поддржан од 1-годишна ограничена Гаранција за Кул Вуе-Не можете да погрешите Со Огледалата На Кул Ву!Брановите линии на Огледалните Очила не треба да се користат за да се идентификуваат Загреаните Огледала бидејќи се повеќе и повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала.Компатибилен со следниве возила : Забелешки : 2-Врата, Купелокација : Патнички Страна година(и) Направи Модел Трим 97-99 Шевролет Кавалер рс 95-96, 2002-2005 Шевролет Кавалер ЛС 95-2005 Шевролет Кавалер База 95-2002 Шевролет Кавалер З24 2002-2005 Шевролет кавалер лс спорт 95-2004 Понтијак Сончев Оган Се 95-2003 Понтијак Сончев Оган Гт 2005 понтијак сончев оган база ое број : 22728847. Број на линк : ГМ1321148. Размена На Дел Број : 22728847. ГМ1321148. Одговара Изберете : 1995-1996,1998-2000,2003-2005 ШЕВРОЛЕТ КАВАЛИЕР2001-2002 ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР БАЗА/ЦНГ2005 ПОНТИЈАК СОНЧЕВ ОГАН СЛ/СЛС1995-2002 ПОНТИЈАК СОНЧЕВ ОГАН СЕ2003-2004 ПОНТИЈАК СОНЧЕВ ОГАН1997 ШЕВРОЛЕТ кавалер база/рсанд повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи