• Свеж
Епска уметност „Молња Прок“ од Томас Хани, акрилна стаклена wallидна уметност, 36 x24

Епска уметност „Молња Прок“ од Томас Хани, акрилна стаклена wallидна уметност, 36 x24

DEN 9847.36

Од стока
Во магацинот

Молња Прок од Томас Ханиепик Арт е горда што нуди голема разновидност на уметност од нашите уникатни уметници кои живеат низ целиот свет. Тесно соработувајќи заедно со овие извонредни талентирани креатори, ви носиме ексклузивно портфолио на исклучителна wallидна уметност за кој било вкус и стил. Акрилната wallидна уметност изгледа неверојатно во вашиот дом или бизнис. Печатено на задниот дел од акрилот, давајќи му длабочина и лесно одржување. Супер издржливите и тврдо-штетни квалитети ја прават идеалната wallидна уметност за хотели, изнајмување имоти и ресторани. Сега епската уметност ви ја носи по неверојатно ниски цени што го прави многу прифатлива и за вашиот дом. Од мали димензии до екстра големи димензии, лесно е да се обеси, да се победи како стакло ако некогаш падне, и е лесно да се одржи. Едноставно праши го или користете влажна мека крпа за чистење. Димензии : 36,0 "W x 0.2 " L x 24.0 "H High Gloss Wallидна уметност отпечатена на висококвалитетно чисто акрилно стакло. Акриликот е избришан и лесен за чистење - ви дава години на загриженост бесплатно уживање . Модерната уметност со живописни бои и извонредна длабочина е подготвена да се дружи со монтирана висечка чинија на задниот дел. Официјално лиценциран дигитален принт, уметник : Томас Хани. Димензии : 36,0 "W x 0.2" L x 24.0 "H. Направено во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24