• Свеж
Diconnaените жени летни обични маички фустани се прикриваат обичен плетенка резервоа

Diconnaените жени летни обични маички фустани се прикриваат обичен плетенка резервоа

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Midенски фустан од резервоарот за миди, летна цврста боја на цврста боја, лабава фустан од плажа. Карактеристики : . - Дефинитивно одличен подарок за вашето семејство, пријатели или дури и вие самите .- миење на рацете и висат суво. Не изберете . - Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот .. Големина (cm) t t t t. S tl length : t113 tbust : t91. M tl length : t114 tbust : t95. L tlenge : t115 tbust : t99. Xl tl должина : t116 tbust : t103. Големина (инч) t t t t. S tl length : T44.49 TBUST : T35.83. M tl length : t44.88 tbust : t37.40. L tl length : t45.28 tbust : t38.98. Xl tl должина : t45.67 tbust : t40.55. Спецификација : . Материјал : полиестер. Боја : Мулти-боја. Пол Жена. Стил : шик. Пакет вклучува. 1 x фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Премиум ткаенина : направена од квалитетен полиестер. Мека текстура, пријатно чувство на рака. Удобно и пријателско за кожа . Карактеристики : без ракави, квадратен врат, цврста боја, опуштено вклопување, полите на руфли, должина на коленото. Лесно е да се облече и да се соблече. Fits for young ladies. Chic Design : Fresh style, with classic color, this summer midi tank dress will perfectly show your personal charm and fashion sense. Match : Casual tiered dress, looking nicely with sun hat, sandals, headband, stilettos, Високи потпетици, сандали, станови, капа од слама од сонце и сл. Повод : Погоден за секојдневен живот, ноќна ноќ, забава на плажа, датира, вечер, одмор, шопинг, клуб, празник, покрај базенот, патување, така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44