• Свеж
Kayannuo долг фустан за жена назад во училишен матурска облека за жени лето лето -случајна цветна печатена тешка партија за прашка, долг фустан

Kayannuo долг фустан за жена назад во училишен матурска облека за жени лето лето -случајна цветна печатена тешка партија за

DEN 479.68

Од стока
Во магацинот

Womenените летни обични цветни печатени санки за тенок партија за долги облеки : Изработено е од високо квалитетни материјали, доволно издржливо за вашиот Далиј да носи стилски и моден дизајн, ве прават попривлечни, тоа е многу погоден за лето и пролетен удобен материјал, погоден за најразлични прилики Ова е одличен подарок за вашите loversубовници или за себе. Willе го сакате овој сладок фустан на вашите есенски излегувања. Овој фустан има без ракави со цветно печатење за привлечност. Може да се спарите со сандали со блок-потпетици или чевли од мувли, го комплетираат изгледот. Сезол : Пролет, Летодерендер : Womenените : Дневно, случајни материјали : ПолиестерПатерн Тип : Печатеноста : Должина на случајни страни : Должина на ракави : , Висат или се исушиш со тоа што ќе добиеш : 1 парчиња фустан? Кајануо долг фустан за жена назад на училишен матурска облека за одобрение жени лето лето -случајно цветно печатено печатено сад за сад. ? Удобно е за цел ден да се носи дури и во врелиот летен ден благодарение на умерена дебелина, не премногу густа, лесна и ткаенина што може да дише секогаш ја одржува вашата ведра; Ткаенината внатре или надвор од двете меки допири нема да ја трие вашата деликатна кожа; Совршено одете добро со вашата фигура благодарение на одличното истегнување. Овој обичен летен фустан е задолжителен предмет за секоја женска гардероба .? 【Стил за појавување】 : Долгиот фустан има јасен преглед и е совршено совпаѓан со високи потпетици. Носете сјајни додатоци, соодветни торби и обетки за да додадете личност и шарм. Спарени со летни сандали или рамни чевли ќе ве направат пообилни .? , Плажа, гости на венчавки, вечерни забави, датира, гала и други прилики. Исто така костум за градинарски пикник, ретро чај забава, носење клуб, ноќна ноќ, роденденска забава, сениорска забава за дипломирање, прием, коктел забава, фенси вечера, претстава за шоу, фестивал за музика и уметност и други настани .? 【Разновиден избор 】 : Темно зелена венчаница фустани за гости/ светло сина одмор фустан/ розови забави фустани за жени/ црвен датум ноќни фустани за жени/ бели матурски фустани/ сатен фустан за жени/ макси фустан без ракави за жени/ исмејувачки фустан за вратот за жени/ летен фустан За жени 2023/Долг Флорен фустан за жени/Облека за замав со високи половини за жени/формален фустан за жени/партиски фустан за жени/коктел фустан за жени/венчален фустан за жени/сатенски фустан за жени/Едно рамо макси фустан за жени/ Облечен фустан за жени/висок фустан за разделување за жени/цврста боја на телото за жени/формален фустан за жени. Пакетот содржи】 : 1* летни фустани за жени. Препорачувајте меење на рака нежно, со ладна вода, не бели, висат суво. Авиолиран за жени, дами, тинејџери, ќерка, сестри, сопруга, девојки пријатели. [Curvy Women Ве молиме изберете Големина нагоре. Ви благодарам.].

Детални спецификации

Додатоци на производи