• Свеж
Кралицата на кралицата 17 x14 Шмит пиво неонски знак со затемнувач пештерски паб бар wallид декор уметнички дела рачно изработено неонско светло WMF183

Кралицата на кралицата 17 x14 Шмит пиво неонски знак со затемнувач пештерски паб бар wallид декор уметнички дела рачно изработено

DEN 895.84

Од стока
Во магацинот

Ова е сосема нов прекрасен неонски знак. Ниска температура, висока безбедност, високо енергетска ефикасна и издржлива. 100% рачно изработени со вистинска стаклена цевка, а не пластични светла или LED знаци. Одлично за прикажување во вашата продавница, бар, паб, ресторан и каде и да сакате. Стандардна гаранција од 1 година. Прекрасен знак за рекламирање и подарок! Шарени и импресивни! Уникатна и исклучителна изработка. Ви благодариме што купивте од нашата продавница-светски водечки добавувач на неонски знаци! . За производот : Големината е околу 17 "x14" (метална рамка). Може да се монтира на wallидот/прозорецот. Сите наши производи се сосема нови! Вистинска стаклена цевка, добро тестирана, обезбедена квалитетна, 100% рачно изработена, исполнета со гас. Висок квалитет! . За моќта : 110 V за американски и канадски клиенти, 220 до 240 V за европски земји. Доаѓа со нас приклучок за 2 пинови како стандардно. Ние ќе обезбедиме електроенергетски систем според вашата земја. За испорака : Брза испорака за околу 1 до 3 работни дена, нормално од 6 до 10 работни дена доставени до повеќето региони на Северна Америка! (ЕТД може да варира за време на сезоната на зафатени празници). Добро спакувано во кутија за пена исполнета со мека пена за да се заштити знакот. За квалитетот : Имаме над 20 години искуство за разни производи од неонски знаци, и сите наши нови прекрасни знаци на неонски стакло цевки се добро тестирани и двојно проверени пред испорака. Трчање со многу искусни свиоци поддржани со големи професионални тимови. За услугата на клиентите : Лесно за комуникација преку повици и е -пошта. Ние нудиме многу добра цена и нудиме 365 дена гаранција за сите наши знаци. Ако е оштетено за време на испорака, ќе испратиме делови за замена или сосема нов знак бесплатно. Целосното наплата може да се примени ако не се задоволни со знакот. Затоа, купете со доверба! . За повратните информации : Ве молиме, не оставајте не негативни или неутрални повратни информации ако не се примени или скршени, или не можеме да ви помогнеме да го решите проблемот. Ве молиме контактирајте не прво, какви било прашања на кои ќе се радуваме да ви одговориме за 24 часа. Ве молиме, оставете ни позитивни повратни информации ако ги добиеме задоволните производи, ги негуваме повратните информации како нашиот живот, благодарам!.

Детални спецификации

Додатоци на производи