• Свеж
Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична црно -бела за домашна канцеларија -

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитетно модерно платно, wallидни мурали, таписерија, постери за виси, итн. Ние ги користиме најновите печатени мастила HP Latex мастила за да се осигураме дека производот нема да избледи со текот на времето. Нашата напредна и одлична технологија за печатење може да направи слика со висока дефиниција на платно .. Одлична идеја за подароци : Idea4 Wall Рамка за платно wallидна уметност може да биде совршен подарок за вашето семејство, пријатели, lубовник. Тие ќе се чувствуваат топло и задоволни кога ќе го примат подарокот од вас .. Места за апликации : враменото платно ќе ви даде свежо и релаксирачко чувство ако го закачите во спалната соба, дневната соба, домашната канцеларија, итн. Wallидна уметност Големина : 16 x 24 x 1,5in / 24 x 36 x 1.5in. Направено и испорачано од САД. Сите wallидни уметности на платно се отпечатени на премиум платно, испружени на рамка од дрво од 1,5 инчи, подготвени за виси. (Вклучен комплет за додатоци). Уметнички дела за печатење со висока дефиниција Giclee, совршен подарок за вашето семејство и пријатели на роденденот, денот на свадбата, годишнината, фестивалот, итн. Забелешка : Поради мониторирање на проблемите со прикажувањето, вистинските бои на производот можеби малку поразлични од сликите.

Детални спецификации

Додатоци на производи