• Свеж
Caltrend Read Split Back & Solid Cushion Supersuede Seat Covers за 2012 година- Toyota Camry- TY473-08SS светло сива инсерти и трим

Caltrend Read Split Back & Solid Cushion Supersuede Seat Covers за 2012 година- Toyota Camry- TY473-08SS светло сива инсерти

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Caltrend Rear 40/60 Сплит и цврста перница за супер-перничиња на седиштата за 2012-2017 година Toyota Camry-TY473-08 SS светло сива инсерт и трим w/вградена во потпирачот за глава w/странични панели за панели, елегантна, вкусна-совршен опис на Калтренд на Калтренд Покриени за седиштата на Supersuede. Изработено од ткаенина завршена со симулирана дремна велур за луксузно чувство, карактеристичните дво-тонски инсерти на Supersuede Seat uves додаваат дополнителна цртичка на софистицираност. Прецизно намалување- 40/60 Сплит и цврста перница w/изградена во потпирачот за глава w/странични панели, странични капаци на седиштата во стилот на премија се прецизно намалување и прилагодено прилагодено на спецификациите на фабриката за возила. Заштитени со УВ - Нашите капаци на седиштата за автомобили Supersuede имаат специјализирана ткаенина третирана со УВ заштитник зачувување на животот и изгледот на капаците на вашето возило за следните години. Отфрлање на вода-Специјализирана ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го карактеризира нашиот потпис Caltrend вода отфрлање за да помогне во продолжување на животот и изгледот на вашите капаци на седиштата . одговара на Изберете : 2012-2014 Toyota Camry Hybrid/LE/XLE 2015-2017 Toyota Camry Hybrid/LE/XLE /SE и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи