• Свеж
2ctw Round Cut Diamond Didond, невестински солидни годишнини за ангажман прстен цврста 18K роза, бело или жолто злато h si2

2ctw Round Cut Diamond Didond, невестински солидни годишнини за ангажман прстен цврста 18K роза, бело или жолто злато h si2

DEN 12142.08

Од стока
Во магацинот

2ctw Round Cut Diamond Ladies Bridal Solitaire годишнина за ангажман прстен цврста 18 K роза, бело или жолто злато H Si2. Овој прекрасен прстен има природни, не подобрени вкупно 2 CTW на дијаманти. Направено во САД, сосема ново за нарачка. 18 K роза, бело или жолто злато -селекција на злато (3 до 10). Вклучена проценка. Birthstone. Ние произведуваме и дизајнираме накит- ве молиме контактирајте не ако има посебни барања (сопствени дизајни, големини на прстенот, различни варијации на камен или какви било други спецификации) и ќе ви се вратиме што е можно поскоро поставено со природни, а не засилени дијаманти . направени во САД. Направено во цврсто злато 18К.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20