• Свеж
Декоративна декорација на приврзоци приврзоци за цртани филмови за новогодишно дрво за елка

Декоративна декорација на приврзоци приврзоци за цртани филмови за новогодишно дрво за елка

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Декорација приврзоци цртани филмови за новогодишно дрво, приврзоци за Божиќ, домашен автомобил ранец, приврзок за приврзок подарок за Божиќни партии. Материјал : Акрилик. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакет : 15g. Погодно за секоја пригода, како што се барови, ресторани, кафулиња, канцеларии, дом итн. Покрај тоа, поради добра технологија и висококвалитетни материјали, тие не се лесни за бледнее и може да се одржуваат долго време. Информации за големината : Овие вертикални се соодветни во големина, доволно за гостите да ги видат во собата, да го направат вашиот дом полн со шарм и да создадат мистериозна атмосфера. Проверете ја специфичната големина на сликата. Квалитетот на нашите производи е строго контролиран во иднина, можете да не се консултирате со какви било проблеми со квалитетот и ние ќе одговориме на нив за вас. Лесно за инсталирање, тотално еднократно и лесно се мие.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00