• Свеж
Вајдер со брада со јаже со рачки со пена за подобрена зафат и удобност

Вајдер со брада со јаже со рачки со пена за подобрена зафат и удобност

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Подобрете ја вашата кардио вежба со јажето за скокање со брада. Одликувајќи се со траен најлон кабел, ова јаже за скокање е дизајнирано да издржи продолжена употреба и може да се користи и во затворено и на отворено, што ви дава можност да ја измешате рутината за вежбање и да уживате во придобивките од вежбање на отворено. Облогата на вашиот најлонски кабел за скокање со јаже се наизменични сиви и жолти поливинилни мониста, дизајнирани да го заштитат најлонскиот кабел за скокање со јаже против кавга и други оштетувања. Вртените рачки со ракување со пена промовираат одржливо вежбање и ги заштитуваат рацете од развој на непријатни модринки, плускавци и калусери за да можете да уживате во удобна сесија за обука. Јажињата за скокање се одлични алатки за подобрување на вашето кардиоваскуларно здравје и зголемување на целокупното функционално ниво на фитнес. Уживајте во подобрена координација, флексибилност и агилност на рачно око, бидејќи постојано вметнувате вежби за скокање со јаже во рутината на тренингот. Тонирајте ги телињата, квадрите и лековите со секој скок; Скулптурирајќи го телото за кое отсекогаш сте сонувале од приватноста на вашиот дом. Трајни изградени најлонски кабел за да издржат одржлива употреба, вашето јаже за скокање со брада има издржлив најлон кабел за да можете да скокнете во доверба. Најлон материјал може да се користи и во затворен простор и на отворено. Поливинил монистра наизменични жолти и сиви поливинилни мониста го поставувате јажето за скокање. Овие мониста помагаат во зачувувањето на животот на вашиот најлонски кабел за јаже. Вртено рачка со рачка со пена, јажето за скокање со брада, има рачки со пад на пена, кои промовираат одржливо вежбање додека ги штитат вашите раце од развој на непријатни плускавци и калусери. Изградете кардио издржливост Подобрете го вашето кардиоваскуларно здравје и целокупната функционална фитнес со вклучување на ова јаже со брада, во вашата рутина за вежбање. Тонирајте го долниот дел од телото и јадрото тон на телињата, квадрите, лековите и јадрото со постојано работење со јажето за скокање со брада. Модел # : WBJR11.

Детални спецификации

Додатоци на производи