• Свеж
Пенкала за иглави од топка - рециклирани, повлекувачки - црно

Пенкала за иглави од топка - рециклирани, повлекувачки - црно

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

"Овие рециклирани промотивни стилови за стилови се одлични алатки за рекламирање. Произведени со пластична и рециклирана хартија, нашите печатени пенкала имаат стилус со двојна функција и пенкало. Хит меѓу секоја толпа, овие се одлични за домот, работата и училиштето. Достапно во Разновидност на бои - црна, сина, црвена карактеристика : Фер вредност - Овие рециклирани пенкала за стилови на топка обезбедуваат одлична и вредна промотивна алатка по фер цена. Совршени за - продавачи на компанијата, компанијата за подароци, корпоративни настани и други настани за подигнување на свеста за брендот. Ергономски и светла боја - дизајнирана да се истакне во толпа со нивното привлечно тенок барел со најразлични шарени акценти за избор, двојна карактеристика на пенкало за повлекување на пенкало и стилус ", овие пенкала за рециклирани топка, обезбедуваат одлична и вредна промотивна алатка во фер цена . совршена за - продавачи, подароци на компанијата, корпоративни настани и други настани за подигнување на свеста за брендот. Двојна карактеристика на пенкало за повлекување и игла.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33