• Свеж
Пенкала за иглави од топка - рециклирани, повлекувачки - црно

Пенкала за иглави од топка - рециклирани, повлекувачки - црно

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

"Овие рециклирани промотивни стилови за стилови се одлични алатки за рекламирање. Произведени со пластична и рециклирана хартија, нашите печатени пенкала имаат стилус со двојна функција и пенкало. Хит меѓу секоја толпа, овие се одлични за домот, работата и училиштето. Достапно во Разновидност на бои - црна, сина, црвена карактеристика : Фер вредност - Овие рециклирани пенкала за стилови на топка обезбедуваат одлична и вредна промотивна алатка по фер цена. Совршени за - продавачи на компанијата, компанијата за подароци, корпоративни настани и други настани за подигнување на свеста за брендот. Ергономски и светла боја - дизајнирана да се истакне во толпа со нивното привлечно тенок барел со најразлични шарени акценти за избор, двојна карактеристика на пенкало за повлекување на пенкало и стилус ", овие пенкала за рециклирани топка, обезбедуваат одлична и вредна промотивна алатка во фер цена . совршена за - продавачи, подароци на компанијата, корпоративни настани и други настани за подигнување на свеста за брендот. Двојна карактеристика на пенкало за повлекување и игла.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00