• Свеж
Метален знак - мали жени - гроздобер 'рѓосан изглед

Метален знак - мали жени - гроздобер 'рѓосан изглед

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Нашите метални знаци се гордо направени во САД користејќи силен, долготраен алуминиум. Секој знак е внимателно направен со рака и совршен за секојдневна употреба. Без разлика дали сакате да ја засилите вашата кујна, бања, гаража, човечка пештера, па дури и вашата кабина, овие знаци се вклопуваат. Плус, тие се изградени да издржат каков било вид на време, за да можете да ги прикажете во затворено или на отворено без грижа. Прекрасна сатен, не-сјајно завршување со симулирана „'рѓа“ за да се даде гроздобер ефект на стареење . Надворешно издржливо и водоотпорно . Нежните заоблени агли со четири дупки за монтирање на аголот.

Детални спецификации

Додатоци на производи