• Свеж
Додатоци за кукли Guvpev D -Clush кукли облека кукли облека одвојлива облека за капаци за капаци за кадифен играчки - како што е прикажано

Додатоци за кукли Guvpev D -Clush кукли облека кукли облека одвојлива облека за капаци за капаци за кадифен играчки - како што

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Guvpev е посветен да им обезбеди на клиентите здрави, еколошки, лесни за употреба, висококвалитетни и ниски цени на стоки за да ви обезбедат најудобно искуство. Вашите пријатели или деца среќни, не двоумете се да ги донесете дома одличен подарок за вашата девојка, колекционерски комеморативен чин добро за вашите деца и бебиња апсолутно безбедни и здрави, без да го оштетите материјалот на телото : Големина на крпа : 30 см Содржина на Partose Package : 1 компјутерски додатоци за играчки (со исклучок на играчки) Одличен подарок : Овој минијатурен кадифен сет служи совршено како играчка за учење на животни, награди во училницата, материјали за сафари, детски клучни ланци, пината, карневалски награди, торба Goody Goody . Лесно за носење : Сите поставени животни имаат ланец, можете да ги кликнете или да ги обесувате каде и да сакате, ставете ја чантата, да висат на клучот, во внатрешноста на автомобилот и така натаму . Совршена декорација : Толку симпатични мали полнети плишани животни се направени од високи Квалитетен материјал според најстрогите стандарди за контрола на безбедноста, многу е удобно и меко да се допре за деца . Препорачувајте за дете од 3 години и нагоре. Прави совршена фаворит за роденденска забава и награди за деца од предучилишна возраст и играчки за млади основни училишта. Одлично за велигденско јајце, порибници за порибување, машина за деца со канџи, награди за богатство. Совети : Ако наидете на какви било проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не, благодарам!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44