• Свеж
Панталони за жени, дозвола за жени плус големина жени тренингот надвор од хеланки истегнете го копчето за половината џебна јога салата лабава панталони лабави кау?

Панталони за жени, дозвола за жени плус големина жени тренингот надвор од хеланки истегнете го копчето за половината џебна јога

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Women Workout Out Leggings Stretch Waist Button Pocket Yoga Gym Loose Pants Women Workout Out Leggings Stretch Waist Button Pocket Yoga Gym Loose Pants Product information : Gender : Womens Occasion : Daily,Casual Material : Polyester Pattern Type : Solid Style : Warm Sleeve Length : Trousers Fit : Fits ture to size Thickness : Standard How to Измијте : рачно миење ладно, виси или линија суво Што добивате : 1 п.п. жени панталони за табели : xs големина. 64cm/25.20''Size : S големина. : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Должина : 103cm/40.55 '' Хип : 96см/37,80 '' на половината : 72см/28.35''size : l Големина. '' Хип : 100см/39,37 '' половината : 76cm/29.92''size : xl големина. 80cm/31.50''size : xxl големина. Xxx-large САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 должина : 107cm/42.13 '' Хип : 112cm/44.09 '' половината : 88cm/34.65''size : xxxxl големина. 46 Должина : 108cm/42.52 '' колк : 116cm/45,67 '' половината : 92cm/36.22 Материјал : ткаенината е ултра-мека, истегната, трајна и машината што може да се пее што ја прави удобна и лесна грижа за да ја надминете вашата најтешка работна смена, дизајнирана за удобност и максимална издржливост. Стил : ќе изгледате убаво, но сепак ќе се чувствувате отпуштени и опуштени благодарение на половината за истегнување. Бидејќи тие се машини што се грижат за нив е и предвремено. Само фрлете ги со остатокот од облеката и тие повторно ќе бидат свежи и чисти во ниеден момент, за модерен изглед без никакви грижи за скромност. Овие се ситни чистачи што жените ќе купат повторно и повторно. Одликувајќи се со : тие изгледаат симпатично со патики и скоро секаков вид кошула од шарени маички до затегнати резервоари. Додадете пар црни очила за сонце и торба за тота и подготвени сте да одите. Повод : Погоден за работа, канцеларија, обична, забава, вечера, датум, свадба, трага, одмор, одмор, плажа, клубови, дом, училиште, парк, на отворено, шопинг, улица и дневно носење. Широки апликации : лизгајте ги кога одите на моќност во паркот трчајќи работи со децата во затегнување или само се опуштате низ куќата за време на викендот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00