• Свеж
Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

DEN 457.44

Од стока
Во магацинот

Спецификација : . Бренд : Bextsrack. Стил : Обичен, гроздобер. Тип на ракав : краток ракав. Јака : шири јака. Тип на издание : Ругуларно вклопување. Ткаенина : Полиестер. Пол : Машки, мажи, момчиња. Големина : 100-170, 2 XS-8 XL. Повод : Дневен живот, празник, работа, Хаваи, плажа, секојдневен, спортски спортови. Сезона : Пролет, лето, есен, зима (однатре). Водич за перење : миење на рацете или машината, но не мелете 【материјал】 Овие обични кошули се изработени од полиестер, меки, дишење, брзо сушење, лесен и издржлив, погоден е за летни денови, што ве прави кул и удобно цел ден . 【Класичен дизајн】 Копчето надолу со кошулата се шири јака и кратки ракави, некои имаат еден џеб на градите што е завет за да се држат мали предмети, редовните кошули за вклопување се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од стил . 【 Стилски образец】 Божиќни обрасци како Дедо Мраз, новогодишна елка, некои уникатни печатени обрасци, кошулите со копче се погодни за момчиња, мажи, студенти од колеџ, итн. , Обично носење, Божиќ и така натаму заради различните обрасци. Стилските летни хавајски кошули би можеле да бидат совршен подарок за вашиот син, момчиња пријатели, сопруг, итн. 【Грижа за облека】 Овие кошули со краток ракав се машини што се мијат, тие нема да избледат или да се намалат, секогаш да чуваат светли и шарени.

Детални спецификации

Додатоци на производи