• Свеж
Женски панталони наредени писмо печатено спортски џогери панталони џебови топли зимски џемпери јога патувања со панталони

Женски панталони наредени писмо печатено спортски џогери панталони џебови топли зимски џемпери јога патувања со панталони

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Големина : S половината : 58-63cm/22.83-24.80 '' Hip : 100cm/39.37 '' Должина : 93cm/36.61 '' Големина : M Weist : 62-67cm/24.41-26.38 '' Hip : 104cm/40.94 '' Должина : 94cm/37.01 '' Големина : L половината : 66-71cm/25.98-27.95 '' Хип : 108cm/42.52 '' Должина : 95cm/37.40 '' Големина : XL половината : 70-75 CM/27.56-29.53 '' HIP : HIP : HIP : HIP : HIP : 112cm/44.09'' Length : 96cm/37.80'' Size : XXL Waist : 74-79cm/29.13-31.10'' Hip : 116cm/45.67'' Length : 97cm/38.19'' 【Design】casual loose pants women【OCCASION】 Карго панталони жени погодни за забави, шопинг, канцеларија, патувања, дневно носење, одмор, собири на пријатели, активности на отворено, итн. и Винтергер : Womenените) : Дневно, случајно за сите сезони датум за пешачење во канцелариско училиште за пешачење и домашни плочи може лесно да се совпаднат со резервоарот, маицата, ками врвот и така натаму. Comfortенската удобност одговара на панталоните направени за жени на кои им е потребно флексибилно и удобно решение за облека што секојдневно слободно време и работа. Лабави и едноставни дизајнирани памучни панталони, кои изгледаат случајни . Овие удобни пантолони со џогер се разноврсни. Повод : женските панталони можат да бидат облечени со високи потпетици, станови или атлетски чевли, добро да се совпаѓаат со костуми, кошули или секојдневно носење, убаво за канцелариска работа, состаноци, датуми, деловно работење, исто така убаво за јога, дневна, трчање и други активности. Обичен и моден изглед, одличен за спарување со какви било џемпери, врвови, кошули, дуксери и така натаму . можете да ги носите како работат од дома, да готват, да шетаат по кучето, да гледаат телевизија и да работат како јога, пилатес, џогирање . Овие Casual Lounge Wear ќе бидат омилени во вашата гардероба за секое сезонско носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи