• Свеж
Трип ЛАЈТ 6У Ѕид-Монтирање Решетката Кабинет Со Јасна Акрилик Прозорец, Прекинувач-Длабочина

Трип ЛАЈТ 6У Ѕид-Монтирање Решетката Кабинет Со Јасна Акрилик Прозорец, Прекинувач-Длабочина

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

6 U Ѕид Монтирање Решетката Кабинетот кабинетот w / Plexiglass Влезната Врата Обезбедува 6 U на 19 во. решетката опрема до 16.5 во. длабоко. Максимална носивост од 200 фунти. Влезната врата вклучува јасен акрилен прозорец отпорен на кршење. Заклучување челик кабинет вентилирани на страни, врвот и на дното. Монтирања на ѕид или ролни на подот(со опционален SRCASTER).

Детални спецификации

Додатоци на производи