• Свеж
Метална Акцентна Маса Со Калено Стакло, Мат Црна

Метална Акцентна Маса Со Калено Стакло, Мат Црна

DEN 1488.00

Од стока
Во магацинот

Додадете современа привлечност на вашиот простор со оваа мат црна акцентна табела. Неговата уникатна, поврзувачка база дизајнирана со круг дефинитивно го нагласува ова парче. Ставете светилка, рамка за слика, растение или кој било декоративен акцент на оваа функционална странична маса. Во богата црна метална завршница, тоа ќе биде привлечно око во секоја просторија. Метална Акцентна Маса со Калено Стакло, Мат Црна : Современ стил. Шик мат црна метална рамка. Боја : Црна. Димензии : 20 "Л х 20" В х 24 " Х. Модел : јас 3317.

Детални спецификации

Додатоци на производи