• Свеж
Национален Лм Конусен Лежиште Конус

Национален Лм Конусен Лежиште Конус

DEN 2429.76

Од стока
Во магацинот

Произведени со челик со врвен степен, Националните конуси со конусни лежишта имаат крунисани патеки и ролки за да обезбедат рамномерна распределба на оптоварувањето. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Прецизност произведена со користење на челик со врвен степен за извонредна издржливост и перформанси. МАЗНА РОТАЦИЈА Крунисани патеки и ролки за рамномерна распределба на товарот. ДИЗАЈН ВО СТИЛОТ на ОЕ е Дизајниран Да ги исполнува спецификациите НА ОЕ. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ користи водечка индустрија за домашни и увозни апликации. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси Од Страна На Националните инженери за квалитет на кој може да сметате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20