• Свеж
Национален Лм Конусен Лежиште Конус

Национален Лм Конусен Лежиште Конус

DEN 2429.76

Од стока
Во магацинот

Произведени со челик со врвен степен, Националните конуси со конусни лежишта имаат крунисани патеки и ролки за да обезбедат рамномерна распределба на оптоварувањето. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Прецизност произведена со користење на челик со врвен степен за извонредна издржливост и перформанси. МАЗНА РОТАЦИЈА Крунисани патеки и ролки за рамномерна распределба на товарот. ДИЗАЈН ВО СТИЛОТ на ОЕ е Дизајниран Да ги исполнува спецификациите НА ОЕ. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ користи водечка индустрија за домашни и увозни апликации. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси Од Страна На Националните инженери за квалитет на кој може да сметате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33