• Свеж
Питер Томас Рот Третман На Дамки Од Акни, 0. Оз

Питер Томас Рот Третман На Дамки Од Акни, 0. Оз

DEN 430.40

Од стока
Во магацинот

Овој третман е дополнителна сила, не-сушење, не-иритирачки, контролирање на маслото, невидлив 5 проценти колоиден сулфур третман на акни. Ова е специјално формулирано за третман, контрола и спречување на умерени до тешки акни. Питер Томас Рот Третман На Дамки Од Акни, 0,5 Мл.

Детални спецификации

Додатоци на производи