• Свеж
Орнамент од дрво елка DIY дрвени висечки приврзоци симпатични нараквици чорапи облека подарок бото за домашна декорација на Божиќ

Орнамент од дрво елка DIY дрвени висечки приврзоци симпатични нараквици чорапи облека подарок бото за домашна декорација на

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Орнамент од дрво новогодишна елка DIY дрвени висечки приврзоци симпатични нараквици чорапи облека кутија за подароци поставени за домашна декорација рустикална Божиќна декорација поставено-тоа вклучува различни стилови на дрвени висечки украси со уникатни дизајни и светли бои . природен материјал-тоа е направено од густо , силно и деликатно дрво, користејќи висококвалитетни материјали и се чувствува удобно . повеќенаменски украси-совршени Божиќни украси се полесно да се обесат на новогодишни елки, врати и прозорци. Тој е многу погоден за забави со зимски Божиќни теми и украси на дрвјата од земја во земја. Само треба да изберете соодветно место, да ги поставите таму за да ја украсите вашата куќа, и тие ќе ви го покажат својот најдобар изглед . широк спектар на апликации-овие Божиќни гноми се исклучителни украси за спални соби, дневни соби, кујни и училници, училници, училници, Додавање топлина на Божиќ, Денот на благодарноста и другите зимски празници.

Детални спецификации

Додатоци на производи