• Свеж
Ортопедски чевли за жена, женски чевли Axxd рамни чевли дами сандали на плажа летни не-лизгачки каузални влечки за девојчиња велигденски облеки зелени 7

Ортопедски чевли за жена, женски чевли Axxd рамни чевли дами сандали на плажа летни не-лизгачки каузални влечки за девојчиња

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Ве молиме, проверете ја табелата со големина и потоа да ја изберете вашата големина . сандалите AXXD се суштински летни чевли за мажи, жени и деца од сите големини. Womenените можат да изберат од облечени, потпетици или обични сандали, додека девојките можеби претпочитаат слатки и незгодни стилови. Машките сандали доаѓаат во најразлични опции, вклучувајќи платформа, широка ширина и сандали за пешачење. Ортопедските сандали се популарни за нивната поддршка и удобност, а ортотичните сандали се идеални за оние на кои им е потребна дополнителна поддршка. Сандалите со затворени пети се совршени за одење и пешачење, додека рамни и слајд сандали се одлични за плажа. Белите, црните, кафеавите, среброто и златото се популарни опции во боја, а Rynestone и Sparkly Sandals додаваат допир на гламур. Елеганите од сандалии, клин -сандалите и сандалите на платформата се совршени за прилики на фустани. Децата можат да изберат од сандали на момчиња и девојчиња во големини кои се движат од 10 до 12. Удобно и здроби вредни, сандалите се задолжителни во секоја гардероба. Купете го делот за дозвола за одлични зделки на ортотични и ортопедски сандали и не заборавајте да купите пар слатки сандали со лак поддршка пред летото 2023 година. Ортопедски чевли за жена, женски чевли AXXD Flat Flat Shoes Ladies Beach Suandals летни не Лизгајте каузални влечки за велигденските облеки на девојчињата зелена 7. Графикон за големина : Големина : 39 ЕУ : 38 Велика Британија : 5 САД : 7 должина на стапалото : 24,5 см/9,65 ''. Спецификации : Бои : Зелена : 7 -летни летни обични удобни квадратни потпетици, папучи на средна потпетица, модни влезови : Womensuitable пригода : Leasure Scenes : Outdoor, Indoorstyle : Casual Upper : Antictifical Leathersole S ).

Детални спецификации

Додатоци на производи