• Свеж
JunbyoneLovelence Purplefree големина новороденче за новороденчиња бебешки девојчиња стапало цветна еластична лента за коса додатоци

JunbyoneLovelence Purplefree големина новороденче за новороденчиња бебешки девојчиња стапало цветна еластична лента за коса

DEN 48.00

Од стока
Во магацинот

Нашата продавница е посветена на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш ги комбинираме модните елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им овозможуваме на клиентите со најквалитетни производи и задоволителни услуги. Description Material : Cloth Color : 24 Headband Stice : Околу 38cm/14,96 Принаходно : 5см/1,97. 0 месеци до 2 години бебе) Нов и убав додаток за дизајн на вашето дете за совршени комеморации на Fortravel, свадби, придобивки од вработените, родендени на деца - Боја, облекувајќи го вашето мало бебе повеќе Cutemake Вашето бебе стане помодерно, привлечно, убави, на вашите деца ќе им се допадне тоа Многу. Одличен подарок за вашето дете што се однесува на разликата во светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме разберете. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Пакувајте се : 1 парчиња лента за глава + 1 парови стапало цвеќе симпатична дизајн е сигурно дека ќе ги направи вашите деца среќни, лесна за употреба не е проблем. Ние користиме удобни материјали кои не се непријатни дури и за Децата да се допираат себеси. Можете исто така да го облечете вашето дете сами . можете да ја пристапите лентата за глава со секојдневно носење или симпатичен фустан, или да се одлучите за капа од сличен стил . Применливи прилики : Овие слатки животински грешки може да се применат за многу намени, како што се роденденски забави, забави за роденден, Божиќни забави, училишни забави, семејни собири, ангажмани и слично, што ве прави попривлечни во толпата. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме сесрдно.

Детални спецификации

Додатоци на производи