• Свеж
Замена за 1966 година- Специјална предна контрола на раката за контрола на долна суспензија

Замена за 1966 година- Специјална предна контрола на раката за контрола на долна суспензија

DEN 1180.48

Од стока
Во магацинот

1966-1969 BUICK SPECIAL FRONT DOWEN CONTRVORN CONTRONT CONTRONT BUSHING (BASE / DELUXE) FITS : 1967 SPECIAL V6 3.7 L AUTOMATIC COUPE 2-DOOR COUPE1966 SPECIAL V6 3.7 L AUTOMATIC 1968-1969 SPECIAL L6 4.1 L Automatic 1967 Special Deluxe V6 3.7 L 2-DOOR Hardtop1966 Speciation Deluxe V6 3.7 L Notessuspension Контрола на рака Bushing Fits : 1966 1967 1968 1968 1969fits Мотори : Атрибути на производи : : Да, предлог за Калифорнија 65 : Предупредување : Овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи олово и минерални масла, кои се познати на СТ на Калифорнија до Предизвика рак или дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, посетете ја страницата www.p65warnings.ca.gov Должина : 4.2 Контрола на суспензија на раката за контрола ги исполнува или ги надминува сите државни стандарди за безбедност на безбедноста ги исполнува или надминува квалитетот на дилерот на OEM : висок квалитет и гарантирано да одговара.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33