• Свеж
Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница BO декорација б

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за декорација на гранични кутии : Едноставна и убава лента за хартија за хартија од решетката, решетката за решетки во различни бои, темни и светлосни бои за вашиот најдобар подарок за деца или пријатели. хартија за миење, лепилото добро се придржува кон хартиени и занаетчиски проекти; Можете да го раскинете со рака или да го користите диспензерот за лента за Washi, лентата може да се напише и да се репозиционира креативно со ставање на шарена лента за украсување на решетката таму секој ден! Користете за уметност, занаети, планери, белешки за книги, календари, списание, правење картички, завиткување на подароци, фото рамки, училишни проекти, телефонски случаи, етикети и каде и да сакате леплива боја. Гратна декоративна налепница, исто така декоративна налепница за Box Matery : Измивање : 15mmx10mcolor : разнобојно лепило лента решетка лента за хартија за хартија декоративни налепници решетка материјал за материјал за училишни материјали за гранична кутија декорација Б. лепила лента за хартија Лента за училишни материјали за декорација на гранична кутија Б. лепила лента за хартија лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за гранична кутија декорација Б. решетка за хартија Рачно изработена лента со мрежи во различни бои, темни и светли бои за вашиот најдобар подарок за деца или пријатели, оваа лента за миење е направена од висококвалитетна хартија за миење, лепилото добро се придржува до хартиени и занаетчиски проекти; Можете да го раскинете со рака или да го користите диспензерот за лента за Washi, лентата може да се напише и да се репозиционира креативно со ставање на шарена лента за украсување на решетката таму секој ден! Користете за уметност, занаети, планери, белешки за книги, календари, списание, правење картички, завиткување на подароци, фото рамки, училишни проекти, телефонски случаи, етикети и каде и да сакате леплива боја. Гратна декоративна налепница, исто така декоративна налепница за Box Matery : Washizize : 15mmx10mcolor : повеќебојно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24