• Свеж
Машка маичка за пливање со кратки ракави со кратки ракави за пливање Брзо суво пливање кошула Upf осип чувар пливање, големина S-3XL

Машка маичка за пливање со кратки ракави со кратки ракави за пливање Брзо суво пливање кошула Upf осип чувар пливање, големина

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Машки кратки ракави за заштита од сонце upf 50+ кожи осип пливање кошула1. Кој материјал е ткаенината? Ткаенината е 95% полиестер+5% спандекс2. Зошто сте поскапи од другите продажби? Ткаенината е сребрена јонска анти-бактериска ткаенина што цената е скапа3. Дали е оваа ткаенина што може да дише? Ткаенината е микрокристален дизајн кој дише 4. Кој е ефектот на брзо сушење на ткаенината? Ефектот за брзо сушење е многу добар. Ние го тестиравме и потребни се околу 15 минути за да се исушат. Феации : Супер мека, дише, залихи-пријателски и лесен проитивен дизајн уникатен роман, класична модна кошула не ги помина сите во миењето. Дизајнот на ракав одржувајте се ладно во ракав со летен игла-игла и долниот дел на кокошки подолг живот : лесен и дише со ткаенина за влага, апсорпција на пот и сушење на блиц Најдоброто прикажување за мажјак за вежбање во теретана, мора да бидете најатрактивниот спорт : Активно носење за мажи , за теретана, јога, бикрам, крст, атлетика, фитнес, тренингот лесна и дише; Одлично за еден ден на риболов, едрење, пливање, пешачење итн. - 36.2 15.7 27,6 m - 40.9 - 17.3 - 28.3 L 44.1 - 18.5 - - 29.1 XL 47.2 - 19.7 29.9 2xl - 50.4 - 21.3 - 30,7 3 XL 53.5 - 22,8 - 31,5 Топли совети : 1. Гарнимент грижа : миење на рацете ладно одделно, само белило што не е хлор кога е потребно, не се исуши , Не пеглајте, не се суши или пресврти линија, за најдобри резултати, исплакнете и линијата суво веднаш по употребата.2. големина : има 6 големини (S/m/l/xl/2xl/3xl) достапни за следново список. Ве молиме, дозволете 1-2 см да се разликува заради рачното мерење, благодарам! 3. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам! Брза суво, тенка, лесна и дишејќи . рефлексивна лента на задниот дизајн . Полиестерска мека ткаенина лесна . останете ладни, суви и удобни . Овие дуксери се совршени за трчање, тренингот, фитнес, одење, велосипедизам, сите активности.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33